23 maja 2023

    Informacja o naszej stronie internetowej została przekazana do Stowarzyszenia Absolwentów PG, i to co prezentujemy na jej łamach spotkało się z wielkim uznaniem, czego dowodzą m. in. wybrane fragmenty z prowadzonej korespondencji (cytaty za zgodą Stowarzyszenia):

 

"Witam, bardzo Panu dziękuję za maila.

Informację i kontakt przekażemy do naszej komisji historycznej działającej przy SAPG oraz PG, jak również do redaktorów naszych mediów.
Z wyrazami szacunku Jerzy Świniański
Przewodniczący SAPG"
(21.05.2023 r.)

 

"Dzień dobry, I ja odezwę się, bo jestem pod wrażeniem pasji z jaką utworzyliście stronę oraz zakresu informacji, jakie na niej prezentujecie. Opublikuję informacje o roczniku 60 w naszych mediach i na stronie głównej Stowarzyszenia aby wypromować inicjatywę a także zachęcić innych do zapoznania się z Waszą stroną. To fascynujące, że więzi studenckie wciąż są w Was tak żywe i prowadzą Was ku kolejnym spotkaniom.

(...)

Pozdrawiam serdecznie, Dominika Markowska

SAPG"
(22.05.2023 r.)

 

" Szanowni Państwo, Otrzymaliśmy jako Stowarzyszenie informacje o stronie prowadzonej przez Absolwentów Waszego Wydziału, rocznika 1955-1960, dostępnej pod adresem: http://pg60bl.pl/ (...). Stanowi ona bogate źródło wiedzy, zapisków autobiograficznych, zdjęciowych. Myślę, że warto umieścić odnośnik do niej stronie Waszego Wydziału poświęconej absolwentom.
Polecam też udostępnienie artykułu o niej w Waszych mediach społecznościowych lub udostępnienie naszych wpisów (...)
Warto dać dobry przykład innym.

(...)

Pozdrawiam serdecznie, Dominika Markowska
------
Dzień dobry, Świetna inicjatywa, bardzo dziękujemy za udostępnione informacje, na pewno skorzystamy!
Serdeczne pozdrowienia, R.Ossowski"

(22.05.2023 r.)

 

    W wyniku nawiązania tego kontaktu Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Gdańskiej na swojej stronie internetowej i mediach społecznościowych zamieściło zaproszenie skierowane do wszystkich absolwentów PG oraz sympatyków, zachęcając do zapoznania się z naszym serwisem <pg60bl.pl>.

 

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim osobom z SAPG, które zaangażowały się w tą wręcz ekspresową akcję promocyjną naszego swoistego "pamiętnika", oraz za przesłane wyrazy uznania. Dziękujemy!

 

Informacje pojawiły się w następujących miejscach:

 

Strona Stowarzyszenia:

https://pg.edu.pl/sapg/2023-05/strona-absolwentow-budownictwa-ladowego-rocznika-1955-1960

Linkedin:

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7066351923901161472

Facebook:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100064826195913

 

Na ww. serwisach można też zapoznać się z rysem historycznym Stowarzyszenia Absolwentów PG, śledzić bieżące wydarzenia, uzyskać członkostwo, pozostawić swój adres email aby otrzymywać Biuletyn Absolwenta, a także zapoznać się z historycznymi opisami i zdjęciami z uczelni i nie tylko.

 

Dla zainteresowanych bezpośrednim kontaktem:

Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Gdańskiej

80-233 Gdańsk
ul. Narutowicza 11/12

e-mail: sapg@pg.edu.pl

strona internetowa: pg.edu.pl/sapg

Nawiązanie kontaktu ze Stowarzyszeniem Absolwentów Politechniki Gdańskiej