Jest nagranie

z tego wydarzenia

w zakładce "Filmy"

14 ÷ 15 września 2013 r. 
"Irenka po raz piąty nas zmobilizowała" 
GALERIA 

(kliknij w miniaturę zdjęcia aby je powiększyć)


 

Lechu!

 

    Przesyłam kilka słów na udokumentowanie naszego spotkania.

Brak mi weny i zdrowia, bo po spotkaniu dopadła mnie wir sówka, kaszel, katar i problem z mówieniem - wysiadły struny głosowe.

Od dzisiaj już lepiej - będę żyć.

 

Ostatniego gościa - Zdzichę pożegnaliśmy w poniedziałek.

Najweselszy moment to było z tą śliwowicą łącką -

Najpierw jeszcze mrozić,

potem grzać,

będą pic?,

telefon -

Nie będą.

Ci co byli na Dębowej 2 to poświęcili się (bo nie amatorzy) ale z łyżeczką miodu - proponowałam picie łyżeczką. I tak to wszystko szybko przeminęło i stało się tylko miłym wspomnieniem.

 

Irena

 


 

Upamiętnienie spotkania

    W dniach 14-15.09. 2013 r. odbyło się skrócone spotkanie koleżeńskie "PG - BL 60" w Olsztynie w Tawernie nad jeziorem Krzywym (Ukiel). W spotkania uczestniczyły 32 osoby w tym 28 absolwentów i 4 osoby towarzyszące. Odczytane zostały pozdrowienia od koleżanek i kolegów, którzy nie mogli w tym terminie uczestniczyć w spotkaniu. Cieszymy się z tak licznego udziału pomimo wakacyjnego terminu. Miejsce spotkania miało również elementy inżynierskie, bo znajdowało się obok placu budowy kompleksu hotelowo - wypoczynkowego przy przystani żaglówek. Humory uczestnikom jak zawsze dopisywały, chociaż nie udała się część artystyczna i pogoda za co organizator przeprasza. (Organizator jest bardzo skromny i niech zechce przyjąć gratulacje za tak piękną, kolejną inicjatywę).

 

Leszek

 


 

Powrót na górę

XVI. Zjazd - Olsztyn