Jest nagranie

z tego wydarzenia

w zakładce "Filmy"

5 ÷ 7 maja 2016 r.

 

    Spotkaliśmy się w Ciechocinku największym uzdrowisku w Polsce. Położony na Kujawach prawie nad Wisłą (ok. 1 km) słynie z wód mineralnych o dużym zasoleniu, borowinie, najdłuższych tężni służących do spacerów w celach leczniczych. Centralne położenie Ciechocinka stanowi dogodne warunki dojazdu. Bardzo ucieszyliśmy się, że dość dużo koleżanek i kolegów wyraziło chęć spotkania.

    Pobyt zaplanowany był w bardzo ładnym, nowoczesnym Hotelu „Amazonka”. Dużo przestrzeni, patio, restauracja i obficie zaopatrzony barek stanowił dla uczestników możliwość wyboru.

    Pierwszego dnia było dużo radości, powitań, rozmowy, czasem smutne (gdzie i co boli) jak i wesołe (urlopy zagraniczne i w kraju oraz radość życia … i tak trzymać). Wieczorem uroczysta kolacja z pysznym menu. Ale było też i coś dla ducha. Absolwent Wyższej Szkoły Muzycznej w Bydgoszczy, młody śpiewak Aleksander Kamedulski z Niemczy, obdarzony pięknym barytonem, zaprezentował koncert pięknych utworów z repertuaru popularnego.

    Drugiego dnia było zwiedzanie Ciechocinka, wszystkie ciekawe obiekty, parki, kawiarnie i wszystko co było ciekawego do obejrzenia zaliczyliśmy.

Po powrocie do hotelu były ploteczki, drinki w barku, brydż i tzw. Czas wolny. Ponieważ koncert p. Aleksandra bardzo się podobał, staraniem wszystkich uczestników w drugim dniu został powtórzony w zmienionym repertuarze.

    Niestety wszystko co miłe kończy się „jakoby za szybko” – tak ten świat się kręci. Od tylu lat spotykamy się i cieszymy z tego bardzo. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Życzymy wszystkim dużo zdrowia bo jest nam potrzebne. Emerytury większej nie będzie.

Wszystkiego dobrego, cieszmy się każdym dniem i do zobaczenia –  organizatorzy

Danka i Janek Wendykowscy

 


 

Danusia zamieściła tez szczegółową listę obecności: w spotkaniu uczestniczyło 31 osób (24 absolwentów i 7 osób towarzyszących).

 


 

GALERIA 

(kliknij w miniaturę zdjęcia aby je powiększyć)

Powrót na górę

XXI. Zjazd - Ciechocinek